reede, 20. oktoober 2017

Appi, külm aeg on käes! Ja veel muljeid arstidest, kes inimesi testriteks peavad.

Tere reede õhtut! Ma olen jumala skeptiline sügise ja talve ajal, sest mulle ei meeldi  see kuradima külm ja vihmane kliima. Ma tean, et paljud ütleksid selle kohta, et: ,,Pole halba ilma, on sitt riietus “ aga ma olen vist räme külmavares olenemata sellest, kui paksult ma end riietan, ikka on külm. Aga samas, kui kevad käes on siis võin vabalt Märtsis juba ujumas käia, sest minu jaoks on vesi juba okei siis. Veider värk, eks. Teisalt on see külm aeg kergelt haigusi külge haakima, eriti mulle, kelle tervis on väga kergelt käest ära minema..


Nüüd aga gastroskoopiast..saate aru, kui närvi ajavad arstid, kes peavad sind sõna otses mõttes testriks, kelle peal erinevaid rohte testida selle asemel, et lisauuringuid teha ja õige ravi määrata. Käskis lihtsalt käsimüügist maotablette osta ja võtta, millest sugugi kasu pole. See kõhuvalu on talumatu, justkui peaks söömata/joomata olema, sest kui süüa, hakkab kõht jubedalt valutama.. Aga jällegi tekib see kõhuvalu ka siis, kui ei söö. Mis kuradima jama see on, ma aru ei saa?!
Elan siin end st välja, sest siin ma tohin seda teha ja ehk saan teilt, lugejailt abigi.

Mul pidavat olema söögitorus põletik ja midagi veel aga sellest arst midagi ei rääkinud, vaid käskis käsimüügist tabletid osta ja võtma hakata aga alusetult.
Mida teie arvate ning, mis soovitaksite, et saaksin sellest rõvedusest lahti?


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar