pühapäev, 22. oktoober 2017

Tulevastest plaanidest.

No tsau! :) Kuidas teil läheb lugejad? Oeh, teate mis? Nimelt ükskõik, mida ma enamasti teen siis panen ma esmalt muusika mängima, sest minu arust sujuvad koos  muusikaga asjad paremini.
Ja noh, kui aus olla siis ega mulle see vaikus väga ei meeldigi..Kuidas teil lood on? Kas teil mängib ka midagi taustaks, kui miskit teete? Või mängib mõnel TV tasutaks? Tean küll inimesi, kel ka TV taustaks mängib, sest noh vaikus on nii, nii häiriv. :D
Teate, kust see mul tulnud on, et midagi peab ikka taustaks mängima. :D See komme on tulnud mu vanaemalt, vanainimestel ikka ju mängib vaikselt raadio või TV taustaks.


Praegugi mängib muusika taustaks, kirjutades seda postitust, selline mõnusam tunne on kirjutada niiviisi. :D Tuleva neljapäev plaanime kutiga Viru raba uudistama minna, sest seal on teiste pilte piiludes lihtsalt megailus, värviline ning lahe jalutamas käia. :) Nagu ikka öeldakse, et ,, oma silm on ikka kuningas “, siis otsustasime ka meie nii oma soovist kui ka teiste piltidest inspireerituna sinna
uudistama minna. Saab ju kihvti kogemuse jällegi juurde seal käimisest. Ootan juba!
Aga samas on sellega seoses pisike küsimus ka! Et kas peaks kummikud ka muretsema või saab ka tavaliste papudega seal hakkama?

Üks plaan on meil tuleva nv veel! Nimelt ma tegin kutile ettepaneku, et võiks mõne fotograafi juurde pildistama minna. Uurisin mina siis hindu ja asukohti, kus keegi pildistab. Arutasime kutiga asjast ja nii see otsus läbi mõeldud ja tehtud sai.
Nüüd jääme me nende plaanide saabumist ootama!

Millised on teie plaanid, kes te mu blogi loete?
Jagage veel plaane kuhu veel siin Eestis minna võiks ja, mida kuskil teha võiks? :)
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar