reede, 13. oktoober 2017

On 13st ja reede!


Ma ei tea aga see sama 13 ja reede on negatiivselt maagiline päev! Esmalt kui ma täna hommikul ärkasin, mõistsin, et emal pole just kõige parem tuju. Temaga rääkides või midagi küsides, vastas ta väga kurjalt koguaeg igale asjale, mida rääkisin või küsida püüdsin. St langes ka minu tuju pisut, et kohe hommikul sahmaka kurje sõnu ilma millegi eest kaela sain!
See veel puudus, et mu klassiõed mulle turja kargasid, lihtsalt see tõttu, et ,, miks ma koolis pole?!".
Loomulikult ütlesin ma, et tervislikel pōhjustel, lisades, et see pole üldse nende asigi, miks ma puudun. Nad pole inimesed, kes peaksid teadma detailselt põhjust, miks ma puudun.
Siis hakkas üks neist ilma  asjata mind sõimama ja kahtlustamas kõiges muudes põhjustes, miks ma koolis pole.
Seisin enda eest, siis hakkas ta minu ja teise klassi neiu vahelise probleemi tõttu inisema. Mis seal ikka, ütlesin et too mu rahule jätaks, kuid mis sa teed.. ega niisugused ei muutu, kes on harjunud sellised olema nagu nad on.
Lihtsalt nagu nõme on see, kui lihtsalt,, niisama" karatakse turja.
Sellegipoolest ei kavatse ma oma tuju, millegi negatiivse pärast alla langeda lasta.
Lugedes nüüd teisi blogisid, siis ega neist nii mõnestki võib välja lugeda, et ega kõigil see tänane needuslik päev pole hästi möödunud.
Ma küll ei usu sellesse päeva väga aga pean tõdema, et miskit selles päevas on, mis meie eludesse ebaõnnestumisi millegi/ kellegi suhtes toob.
Milliseid veidraid asju või ebaõnmestumisi on veel teile see päev kaasa toonud?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar