reede, 3. november 2017

Hoiatan huntide eest ning niisama juttu. Vaata siia! :)

Tere kah, ma pole päris-päris pikalt siia sattunud, ups!
Eelmises postituses rääkisin ma, et plaanime koos kutiga minna rabasse ja ka pildistama aga..aga kahjuks jäid need plaanid meil ootamatuste pärast ikkagi ära. St olin ma ka ikka väga tujust ära, sest pildid, mida oleks fotograafi juures teha lasknud, oleksin ära raaminud, ja see kogu plaan, et pildid ära raamida, oleks olnud nii mulle kui kutile jõulukingiks. :( Kahju kohe, et nii läks. See eest sain teate sõbrannalt, et läheksin maale talle seltsiks, sest noh ta ema pidi Tallinna haigla tervise asjus minema. Nii ma siis läksingi maale. Tegelesime põhiliselt hobustega, tegime ka süüa ja tsillisime niisama.

Seoses hobustega, tahan ma kõiki HOIATADA, et ärge jumala eest hobuseid pimedani või ööseks  õue jätke, kes te maal elate!! Sest hundid on liikvel.. Esimene öö olles maal möödus hästi, hobused olid koplis ilusti ja kõik oli tip-top, eksole. Saabus teine päev, kõik oli okei, söötsime hobuseid jne, saabus teise päeva õhtu.. läksime siis sõbrannaga hobustele süüa viima ning avastasime, et hobused olid närvilised, hoidsid eemale. Läksin ma siin tumedamale hobusele lähemale, kui nägin, et hobune oli verine, hobuse alumine mokk oli ripakil ning tatt venis suust..
Karjusin, et hobused on räsitud.. seda  nende nõmedate huntide pärast, kel oli vaja hobuseid murdma tulla.. Olime kõik meganärvis, nutsime.. võtsime kohe ühendust vajalike inimestega..
Järgmise päeva hommik tuldi vaadati hobused üle, tehti süstid, määrati antibiootikumideravi.
Õnneks olid haavad sellised kerged, ja öeldi, et hobused saavad ilusti terveks. Siit loomoraal, et ärge jätke mingil juhul sügisel/talvel koplisse või tallist/laudast välja.
Ka jahiselts kammis ümbruskonna läbi ja tegid sellega seoses vajalikud otsused, vähemalt nüüd on rahu mõneks ajakski neist huntidest.

Aga varsti on minu sünnipäev ja ma nii ootan juba, sest siis saab väikese spaapuhkuse teha Ida-Virumaa kandis koos kõige kallima inimesega. Saab väikese relaxingu, ootan juba väga!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar