teisipäev, 7. november 2017

Praegusest Tartu sõidust. Vaata üle! :)

Holaa! Istun mina praegu bussis ja sõidan Tartu poole. Miks? Sest sain arstilt saatekirja edasisteks uuringuteks Tartusse maopõletikuga seoses. Eile helistas arst ja ütles, et unustas mulle uuringute tulemustega saatekirja andmata eelmisel korral, kui kohtusime. Niisiis läksin mina Paide saatekirjale järgi ja suundusin bussile, et koju tagasi saada. Neid uuringute tulemusi lugedes, jäi mul suu ammuli, sest ma ei mõista, kuidas on need leiud mu makku tekkinud.. Olen ju okeilt toitunud jne aga..
Leiti mingi polüüp maost, lisaks leiti veel 3 bioplataati (ei tea mis täpselt see boiplataat on aga mingi leid maos see olema pidi) ja üldiselt on mul aktiivne krooniline gastriit. Ausõna ma ei kujuta ette, kuidas see gastriit tekkis, sest ma jälgin oma toitumist ning ei söö ega joo rämpsu juba ca 2a. Veider.

Kui eile bussi ootasin, nägin oma sõbrannat ja too väitis, et  nad võivad mind opile saata aga pole kindel...Kui ta seda väitis, mu tuju muutus, sest ma ei salli, kui nii noorelt kõiki asju juba oppima peab. Need koledd armid kehal on lihtsalt jubedad! Ma eiis taha neid enam, niigi üks juba on ju. :(
Olen nii närvis, sest kardan hetkel kõige hullemat aga ma väga loodan, et on muu võimalus ikkagi nende leidude väljutamiseks vms.

Aga kuna arsti aeg on alles 13.40 ning me jõuame natuke peale 11-teist Tartu, otsustin, et käin lasteaiast läbi, et oma lemmik õpetajat näha üle 9 aasta. Olen nii ärevust täis, sest pole ju teda niinii ammu näinud. Viimati nägin teda lasteaia lõpupeol ja nüüd on lõpuks võimalus teda näha!
Peale lasteaias käiku liigume haigla, et asju edasi veel uurida ja teada saada, mis saab. Loodan väga, et haiglasse ei kirjutada, sest haiglad on minu jaoks jubedad kohad. 🙅🏼

Pärast seda, kui haiglas käidud, mõtlesime emaga niisama Tartus ringi käia ja uudistada, mis uut on.
Aga praeguseks ongi vast kõik. Jään parimat lootma.
Kas teid on opitud? Mis pärast seda tehti? Kas oli hirm ka ? Kas arm/armid on siiani alles?

Tsauki praegu! ;)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar