neljapäev, 30. november 2017

Väike hala ja räige motivatsiooni puuudus. Ajab hulluks see teema siin juba.

Tervitus ka minu poolt! Minu viimasest postitusest on pikalt möödas ja ma pole siia jõudnud, või noh pigem pole olnud teemasid , millest õieti blogida. Koolielust pole ju väga midagi jutustada.. Ja noh õppimisest pole väga mõtet rääkida, sest keda see teema ikka huvitaks kuidas mul koolis läheb.  See selleks. Ma tulin siia oma emotsioone välja hetkel elama. Olen enda arust ülinõrk inimene, kes EI SUUDA END KOKKU VÕTTA, et end aktiivseks ja tervislikueluviisiga inimeseks muuta. Mul pole absolutely motivatsiooni teha trenni, sest minu arvates on üksi nii kuradi igav treenida ja noh kui kedagi tahad endaga treenima kaasata siis lihtsalt ei viitsita.

Ja probleem on veel selles ka, et siin pommiaugus pole mingeid trenne ka, mis mulle väga huvi pakkuksid, isegi mitte Paides pole enam ei ühtegi Bodypumpi, Bodyattacki, bodybalance-i kus käima hakata..:(( Aga võiks ju olla, see päästaks mu elu ja aitaks mind tervislikuma eluviisiga järjepeale saada..

Enda kaalu vaadates olen ma väga kurb ja vingun koguaeg nii vanematele kui ka kutile ja parimale sõbrannale, et kui paks ma ikka olen , või et ma reaalselt tunnen et mul on raske sellises kehas hakkama saada nagu mul on, mulle lihtsalt ei meeldi oma keha sest ma ei tunne end selles hästi aga kurat ma olen samas nii nõrguke ega suuda end kokku võtta..Isegi motiveerivad pildid ja  tsitaadid ei ole abiks..oh god, please help me..

Söömist ma olen püüdnud muuta aga see pole kahjuks võimalik vanematega koos elades. Neile ei sobi see, kui teeksin eraldi toite endale.. Ja noh st pole mul see ka siis võimalik. Püüan süüa piisavaid koguseid ja tervislikumalt (rohkem salateis ja muud taolist) kuid vajaksin trenni kõrvale..Siinses maakonnas pole see võimalik, sest sellised meelepärased trennid ju puuduvad, millest on ääretult kahju..

Ehk on veel mingeid mõtteid või ideid jagada?! Kuidas teil läheb?

Tsauki, järgmise korrani!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar