neljapäev, 28. detsember 2017

24/7 rinnakaid kandes. :D

Jah, pealkirja vaadates saad juba aimu, millest ma nüüd rääkima hakkan. Võtsin snitti seda teemat kirjutama hakata Malluka postitusest, kus ta räägib, kui mugav on tegelikult ilma rinnakateta käia.
Paraku aga meil on kombeks ikka, et kui kuskile minna siis tuleb ikka need rinnakad selga ajada.
Usun, et paljud unistavad sellest, et neid ei peaks üldse kandma olenemata kohast ja ajast. :D
Ma ei tea aga mina küll rinnakateta pole mitte kuidagi harjunud olema. See kui pean ilma nendeta olema, see tunne on niii rõve! Ma ei tea miks aga ma ei kannata. Kannan sellest ajast saati kogu aeg rinnakaid, kui neid kandma hakkasin.

Ma kannan neid, kui ma käin kuskil väljas, mis on elementaarne, kui just siinses ühsikonnas ei taha end liputajaks lasta märgistada. See on nii haige, et kui keegi ilma käib, siis kohe tehakse sind liputajaks või ei tea kelleks. See on nii kuradi haige.
Kannan rinnakaid nii kodus olles kui magades, sest no mitte kuidagi ei saa nendeta. Nii-nii ebamugav on ju!
Kommenteerisin Malluka postituse alla ka, et keegi soovitaks midagi mis asendab nagu rinnakaid, et vähem kahjulikumad oleksid rindadele, kui tava rinnakad.
Sain piisavalt nõu, lähen nendele üle! :) Kes vähegi suudab veel end ümber harjutada rinnakatest, et need kindlasti magamise ajaks ära võtaks, siis kindlasti tehke seda, sest muidu kahjustate oma rindu ning teie välja magamine on nende tõttu häiritud ja inimene ei puhka end st korralikult välja.


2 kommentaari:

  1. eks see oleneb ka korvi suurusest, mul miski a/b korv ja ei häiri. Samas varem kandsin iga päev mingeid mega push up-e ja olin rahul. Enam ei suuda neid selga ajada,ahistavad. Kodus ja ns poes käies olen ilma, kui jope vm paksem riideese varjab. Väga vabastav tunne on, aga mäletan ka et see oli harjumise kûsimus, alguses oli ikka väga veider olla ilma

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Seeon ju hea, et ära harjuda sai. :)

      Kustuta