reede, 22. detsember 2017

Advendikalender (15-22)

Tere! Vabandan aga olen palju rajalt maas ning arvan, et ei hakka enam neid kirjutama. See oleks ajakulukas ning mul plaan olla jõuluaeg lähedastega, seega ma siia nii palju ei jõua.
Aga ma olen kindel, et kui mingi teema ajab mind ka arvamust avaldama tulema, siis ma ka seda teen. Mul on väga kahju, et pole saanud blogida, sest ometi ma ei hakka blogi kirjutama telefonis. Äärmiselt ebamugav on niipidi blogida! Ja mul väga ei ole tahtmist kasutada ema läpakat selleks, sest mul läheb blogimiseks aega, et süveneda ja oma mõtteid lahti mõtestada aga ema tuleb ja tahab arvutit just siis, kui ma alles kirjutan vms. Aga mul on heameel selle üle, et nüüd saan normaalset blogida ja seda ka siis, kui ma ise soovin! Mu kallis õde tõi mulle mu sünnakingi lõpuks ära - minu isiklik läpakas. Kui happy ma olen! Oeh..Olen seda kaua ootama pidanud. :))
Aga pisut muud juttu ka. Nimelt olen ma nii palju magusat selle kuuga suhu pistnud, et anna olla noh. Ma pean end päris- päris korralikult kätte võtma Jaanuaris. Ma pean endale kava koostama, mille järgi enda eesmärkideni jõuda. Ma soovin, et ma saavutan trenniga ja korraliku toitumisega uuel aastal soovitud vormi kehale. Ma PEAN end kokku võtma! Jah, ma käsen end teie ees, sest ehk on see mõju ja motivatsioon suurem st.
Meie jõulupidu on alles 24. dets ning selle veedan oma perega kuuse juures laua ümber süües, jutustades jne. Ma ei ole kindel, kas me teeme kingid nii, et hommikul ärgates on kingid kuuse all või nii, et õhtul tuleb nö jõuluvana ja toob need kingid. Vahet ju tegelikult pole, peaasi, et kinke saab ja kinke anda saab. Mulle väga meeldib kinke teha, kui selleks võimalus on. See andmisrõõm on nii võimas tunne lihtsalt.
Ma tahaks jõuludeks pehmeid armsate mustrite/kujunditega susse ja pikka kapuutsiga hommikumantlit. Aga eks ma näe, mille kasuks see jõuluvana otsustab.
Ma arvan, et praeguseks on kõik, sest olen saanud põhilise kirja panna. Mul on üks ainus soov ka teie poolt lugejad. Palun, ma väga palun, andke tagasisidet alati, kui teil selleks põhjust on, SEST nii saan ma end teie jaoks ja enda jaoks paremaks blogijaks/inimeseks muuta. :))

Millised on/olid teie jõulusoovid? Kas läksid jõulusoovid täide, mis soovisite? Kuidas teil jõuluajal selle söömistega on? Kas teile meeldib teha kinke või hoopis saada kinke? 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar