esmaspäev, 4. detsember 2017

Jõulukingi ideed (4)

Hola! Kui aus olla on see kingituste teema väga kaelamurdev ülesanne meie kõigi jaoks igal aastal veidi aega enne jõule. Ma usun, et te nõustute selle väitega, eks. Aga kui nüüd tõsiselt mõtlema hakata, et mida ja kellele kingikoti sisse pista siis..

Oeh, nii raske ju! :O Mina isiklikult tekitaks sellise mõnus tunde nii enda kui teistes näidates välja soojust ja armastust, usun et kui nii teha siis tunnevad seda teised ja annavad sellised rõõmutunded edasi ka oma emotsioonidega teistele lähedastele ja tuttavatele,sõpradele.

Kingituste suhtes olen ma väga nõrk tegija/mõtleja..Noh väiksematele saab teha selle, mis neile enim silma kaubanduskeskustes jäävad aga vanematele inimestele..
Neile kingiks mina eelkõige midagi materjaalset, mis on otsa saanud või mida oleks vaja.
Aga samas on ka meie pere teinud vanavanemetele pehmeid susse, kampsuneid või muud taolist.
Näiteks mina kingiks paljudele küünlaid, sest kellele ei meeldi küünlad, eks.
Ja no sellistele noortele kingiks asju, mida soovitakse, nt mõni uus nutitelefon, kaamera, läpakas.
Väga head kingitused on ka pehme ja mõus pleed, ülipehmed ja mõnusa jõulupildiga sokid või põlvikud, või mõni kena ja kordamineva tekstiga poster raamides( üks parimaid firmasid on Kukupesa, kes sellise tööga tegeleb -( https://www.facebook.com/kukupesa/ )
, või mõni kehakoorija , parfüümikomplekt, käekellasid,ehteid jms, asju on palju , kingi mis on inimesele kõige meelepärasem sinu arusaamise järgi. Kindlasti ei tuleks unustada käsitööd, võid ju samas midagi sellist ägedat meisterdada , sest isetehtud on asi on ju ikkagi ise tehtud ja sellesse oled ju pühendanud oma aja ja oma armastuse tehes mingit asja, mida soovid kellelegi kinkida.

Millised on teie jõulusoovid? Kas teil on juba jõulukingid valmis mõledud? Kas juba mõnel on mõni kink ostetud?  

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar