reede, 29. detsember 2017

Maxima puu-ja juurvilja kvaliteet jahmatas mind jõhkralt!!!

Ma olen jumala pettunud poodide suhtes. Just nimelt juur-ja puuviljade kvaliteedi suhtes. Mul isutas mitmeid päevi mingi ülivärske salati järele aga ma lihtsalt ei raatsinud poodi minna tol hetkedel. Täna siis oli see isu nii räme, et ma lihtsalt pidin minema. Ma kusjuures ei lootnudki, et Maxima korralikke puu-ja juurvilju müüb, see pood tahab olla heas nimekirjas oma toidu- ja teeninduskvaliteedi suhtes aga no, kurat, üldse ei tule neil see välja. Ma olen niiiniii PETTNUNUD MAXIMA KAUBAS.
Tahtsin endale mingi salati kokku miksida paprikast, lehtsalatist, kirsstomatitest aga kurat ainus, mis ma juurviljaletist sain olid karbis kirsstomatid..Sest paprikad olid vanad, koledad ja mustad lisaks sellele, et inimesed neid oma kätega katsuvad.
Ja ka lehtsalat, mis on küll pakendis aga ta oli ikka must ja närtsinud..Fuhh!
Ma olen niininiii pettunud ka selles, et neil pole väga salativalikuid, mis on külmaletis. Noh siis ma kõndisin mööda poodi ja olin kui õnnetu pisike talleke seal poes, sest ma tahan ju salatit aga pole valikut ning kvaliteet on väga halb!!!
Lõpuks siis leidsin mingi salati, kus oli punapeet, feta juust..aga seal olid veel vist(?) köömneseemned mingi maitseainega, mis selle salati ära rikkusid..Viskasin kohe minema.

Kuidas teie arvate maxima puu-ja juurvilja kvaliteedist, mis neil poodides enamasti on? 
Olete ka pettunud milleski ja olete õnnetult koju naasnud? 

5 kommentaari:

 1. Eile käisin just Tartus Võru tn Maximas ja valik oli parem kui eales vanem. Valikus oli vist kõike, mille peale tulla võiks ja ohtralt. Ananassid ja avikaadod ja viibamarjad, valikutes salatit ja juurikaid, mangod jne. Inimesed ostsid kohe mõnuga.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Sorry. Kirjavead tingitud pisikesest ekraanist kus trükin.

   Kustuta
  2. No nii puudust tunnen sellise laia valikuga maximast. Enamus väikekohtade maximates on närtsinud, mädanevad jms puu-ja juurviljad. Siin Türil lendlevad kärbsed pidevalt puu- ja juurviljaleti kohal ja selle ümbruses, no väga ei tõmba ju küll sellise kvaliteediga toidud.

   Kustuta
 2. Ja kogu selle jama peale läksid sul ilmselt tampoonid meelest

  VastaKustuta