kolmapäev, 13. detsember 2017

Ma olen kuradima nõrk, sest..Advendikalender(5-12)

Olen tagasi..Olen olnud halb tüdruk, sest pole osanud/viitsinud mingil teemal sõna võtta, kui see nii lühike tuleb. Küll aga mõtlesin, et miks ma blogimist alustasin, kui ma seda ei tee, sest ma kas ei oska või ma lihtsalt  ei viitsi blogida. Nimelt minu mitte blogimine on kestnud 05.12-12.12, jumal kuidas ma võisin!

Jah, ma ei oska rääkida jõulude ajal postkaartide saatmisest, ei detsembrikuu eelarvest ega ka muudest teemadest, mis nagu kirjutamiseks piisavalt ei anna.
Küll aga ma kirjutaks järgnevas postituses kirjakese jõuluvanale kuid hetkel räägiks pisut jõulumuusikast, mis mulle hinge lähevad ning jõulutunde tekitavad.

Mis arvate esmallt väga intelligentsest ja ka  rock'n'roll'i kuningast Elvis Aron Presley-st? 
Kas olete tema, just nimelt, jõululaulukestega kursis, mis ta laulnud on? Ma ütlen ausalt, et ma ei teadnudki, et Presley jõululaule ka laulnud on..Sain seda teada alles detsembri algul, kui mu noormees otsustas tema jõululaulud just mängima panna taustaks, et oleks jõulusem tunne. :D Mõelge vaid, milline tola ma nüüd olen, sest sain alles hiluti teada, et ta ka jõululaule laulnud on. Aga ma peaks mainima, et päris head laulud on tal! Ausalt ka! :D 
Toon näiteks mõned välja ka siia: 


  • If i get home onchristmas day.
  • Holly leaves and christmas trees.
  • Winter Wonderland
  • Blue christmas jpt. 
Kindlasti kuulake, kes pole veel kuulanud või noh lihtsalt niisama võite ju ka kuulata jõulukuus ju. :)

Aga kindlasti ei tasu oma emakeelseid jõululaule unustada, sest kui aus olla oleme neid laule(nt aisakell, oh kuusepuu, talvevõlumaa jpt) põlvest- põlve edasi laulnud, mis on ju traditsioon, mida ei tohiks unustada! Tuleb muudki edasi ja edasi laulda oma lastele ja lastelastele jne.
Aga samas meeldivad ka muud jõululaulud, nt:

  • Wham- Last christmas.
  • Mariah Carey - All i want for christmas is you. Väga armas laul on! 
Millised on teie TOP3 jõululaulu, mida võikski kuulama jääda?

 Kas ja kuidas teil jõululaupäeval muusikaga lood on, kas panete tasutaks ikka lood mängima või olete vaikuses harjunud olema? Või hoopis teleri ees mõnd jõulufilmikest vaatamas?


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar