esmaspäev, 25. detsember 2017

Need ,, Eestlaste Kolmanurga '' liverid..

No ausõna ajab närvi selles grupis olevad inimesed, kes muud ei tee, kui päevast- päeva aind lives passivad. Ausalt see on juba nii kuradi närvidele käiv!! Pidev klatsimine, joomingud, oma arust äge olemine laivis ja muu selline käib laivides. Kunagi kui see grupp loodi, oli selle gruppi feedi jumala okei kerida, sest seal polnud ainullt neid laivereid ega neid pilte, kus on : ,, taggi keegi, kes...'' , ,,audi või bmw'', adi vs nike'' ja muud sellist, mida seal gruppis tänaseni viimastel kuudel näen. Ma lisasin kunagi end sinna gruppi, kus jagati kõike okeilt ning mingeid postitusi ei hakanud igaüks aina uuesti ja uuesti postitatama. Ma ei saa aru, milleks mõeldi selline võimalus(kaugelt öeldes) välja nagu laivi tegemine. Minu arust on see LOLLUS, sest inimesed, kuradi täiskasvanud inimesed, ei tee muud, kui aind live..Mul kohati jääb selline tunne, et inimestel pole normaalset elu, mida ilma netita elada. Nagu sureks kohe ära, kui laivi ei tee. No kurat võtaks, võta tee plaane ning ära istu põhimõtteliselt 24/7 laivis. Oi kuii kurjaks sellised ajavad.  Ma ausalt virutaks inimesele, kes laivinupu poole kasvõi vaadata püüab, sest pole ju vaja koguaeg laivi teha. Nii tüütu on selle gruppi feedi skrollida, kui aind laiviaknaid seal näen.
Ja mis mind veel rohkem ärritab, on need ALAEALISED(10-...), kes teevad laivi, kus no mitte midagi mõistlikku enamasti ei räägita, kui ausalt sellest rääkida. 
Nii kuradi marru ajavad sellised. Kui näen neid alaealisi, kes laive teevad, siis mõtte liigub kohe nende laste vanemate peale..No kas ei osata lapsi enam kasvatada? Lihtsalt hämmastav, kuidas nii noored lapsed juba niimoodi ropendavad nagu nad seda teevad. Ja miks üldse lubada nii noortel laivides osaledalaive teha? See on ju tervele maailmale põhimõtteliselt nähtav. Kas lapsevanemad ei mõtle peaga, mis selliste avalikke laivide/videodega kaasneda võivad? 
Mina sain alles 11a oma esimese telefoni ja see oli kah mingi nupukas ja klapiga telefon. Tahtsin ka olla nii uhke nagu sellised rikkamate perede lapsed, kes said omada esimesi nutitelefone, mis välja tulnud olid. Oma esimese nutika, mis tegelikult polnudki ju mis tahes nutikas, sain ka alles siis kui tööle läksin ja raha teenisin. Olin siis 13a. Mis nutitelefon see oli, kui netis käia ei saanud, sest see polnud nii võimas telefon veel?! Aga siiski minu jaoks oli see siis suur asi, et nutitelefon ja puha. 
Kui ma kunagi peaks lapsed saama siis ma kohe kindlasti ei anna neile nutitelefone/tahvekaid jms nii noorelt kätte. Annaksin umbes 10a vms ja siis kontrolliksin ka, mida ,mu laps, kus ja millal teeb. 
See tänapäeva ühiskond on päris ükskõikseks muutunud. Öeldakse, et kõik tuleb kodusest kasvatusest. Paraku see siiski on nii aga mingi osa inimestest seda kahjuks ei tunnista, sest kardavad vist, et neid hakatakse millestkis võib-olla süüdistama. Tasuks mõelda enne, kui lapsele nutikas anda, et kui noorelt anda lapsele nutikas ja tasub kontrollida oma last ja tema tegemisi netiavarustes. 
Täiskasvanutest ei tasu rääkidagi, ise täisealised aga tegelevad laividega ennem, kui oma eluga. Teiseks annavad vanemad inimesed eeskuju väiksematele. Mina isiklikult kaotas selle laivimis võimaluse ära, et vähendada seda, et inimesed tegeleks rohkem reaaleluga kui virtuaaleluga. 

Mida arvate teie neist laivijatest? 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar