kolmapäev, 31. jaanuar 2018

Kas ma tõesti loen horoskoopi, et kontrollida midagi oma käitumises? :D

Helo. Ma mõtlesin, et kas ma olen ainuke veidrik, kes oma mingeid käitumiseviise, mis tehtud, kontrollib horoskoobi järgi.
Ma saan tänasest hommikust teile näite tuua, kus ma ise ka hiljem sain aru, et mis mul viga on..et ma ei käitu nagu oleks okei. Nimelt ma astusin, kas vale jalaga voodist välja või siis mõjutab mu sellist käitumist ikkagi tähtede seis ja horoskoop.
Ma tahtsin täna võtta termosega teed, võtsin ka. Aga.. algul ma ei teadnud, et see laseb läbi ja, et seda ei saa kuidagi kotti panna..vähe sellest, et see läbi lasi, läksin ma kannatamatuse pärast jumala leili, et karjusin üle korteri, et ,,KURAT MA LÄHEN JUMALA NÄRVI(lisaks ropendasin ka, a seda pole siia sobilik trükkida)''. Läksin selle peale närvi, et seljakott, kus olid kooli asjad sees, ei mahtunud see termos ja kuna see oli katki ka siis no ikka ei pane seda kotti, eks. Nooh, ema ütles, et pane kilekotti ja siis kotti. Nii tegingi..aga kurat osa teest oli ikka selles kilekotis pärast. No ma ei või, kui närvi mind igasugused asjad ajavad.. Ja lisaks sellele ajab närvi mind ennast ka see, kui KANNATAMATU HING ma olen! Kellelgi veel selline probleem endaga, et ise justkui mõistab, et ta on kannatamatu aga ei suuda seda ära hoida, mis sest et mõistuses sellest ise aru saab? No ma ei või lihtsalt..
Seda postitust ka kirjutades hetkel, läksin jumala leili selle hommikuse teema peale. Ja noh kuna homme on tulema meie koolil liikumispidu siis täna saime kultuurimajja aja peale tunde, et veel kava läbi teha..Ja oi kui närvi ajas see, et me tantsu üks osa on polka aga kurat paariline(tüdruk) ajas oma vingumise ja lõugamisega mu endast nii välja, et ma hakkasin kannatamatusest ja tema käitumise tõttu nutma. No ei ole võimalik tantsida, kui tema ja mina teeme sama viga..aga tema seda ei tunnista ja ainult lõksutab oma lõugu minu kallal. Ma kannatasin niigi kaua kuni ma murdusin, ma olen ka inimene lihast ja luust ning koostöö ei saa toiumida niiviisi!
Nüüd olen sellest intsidendist rahunenud ja olen homme siiski laval olenemata sellest, mis täna oli.

Ja kes Türi linnas elab, Järvamaal? Kui sa oled Türikas, siis kindlasti tulge perega ja sisustage oma õhtu liikumispidu vaadates selle asemel, et kodus istute. Tule tuulutage end Türi kultuurimajas kell 17.00 vaadates Türi Põhikooli liikumispidu. Tule ja ma usun, et sa ei kahetse! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar