teisipäev, 9. jaanuar 2018

Niisama juttu ja tellimuse pettumusest kah!

Tsau sõbrad. Ma nooh püüan mitte unustada blogimast. Ma eeldan, et teate, et mul on kool ja see võtab oma aja päevast. Koolist koju tulles läheb kah aeg kiirelt nagu tina tuhka. Peale kooli õppimine võtab ka oma aja päevast, mida teen vastavalt õppemahu järgi, enamasti 2-3h. Peale kooli püüan end välja jooksma või kõndima ajada, pärast seda teen kodus 30-1h ajase trenni youtubest ka, vahel teen ka oma plaani järgi trenni ära. No viimasel ajal kahjuks väga pole motti treenida aga ma PEAN. Ma otsin ise motti, et enda tagumik kodus välja trenni ajada.
Nii kahju, et siin Türil trenne pole, mida eelistaksin, väga kahju. :( A mida pole seda pole ning tuleb ise midagi ette võtta, seda ma teengi! Ma luban! :)
Ma mõtlen keppidest, et kepikõndi tegema hakata aga ma pole kindel, kas see meeldiks mulle. Olen isegi mõelnud talisplusest aaaga ma ei julge üksi nii külma vette minna ja elus esimest korda ka, mine sa tea mis juhtuda võid. Ptui, ptui üle parema õla, igaksjuhuks. Ujumisega seoses ootan ma oma kaua oodatud bikiine ja pesu, mille tellisin FashAddict lehelt..Enamus kaupa nad tellivad..aga ma tellisin need juba poolest Novembrist saadik juba ja no siiani ei ole. Nad fbs ka väga ei vasta, ja kui vastavad siis, et pakiliiklus on olnud halb jms..Et pakk peaks iga nädal kohe-kohe jõudma aga EI KUSKIL! Keegi veel nendega kokku puutunud on? Kuidas läinud on? Jagage kogemusi palun.. Hind oli 25 eurtsi kopikatega aga no see õnneks pole nii suur summa, et surema kohe hakata slp.. Aga peamine on see pettumus, et ma nii väga tahan neid siiani ja ootan aga ei kuskil.

Ma pole vihane aga ma olen täiega pettunud..Et siiani pole mu pakikest. :(
Baii sõbrad.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar