laupäev, 27. jaanuar 2018

Niisama juttu ja üks palve teile ka, check here! :)

Tsauu sõbrad! Kus ma kadunud olen viimastel nädalatel, küsid sa? Mul on olnud tihe koolinädala algus(esmasp-kolma) ning neljap- reede käisin ma Tartus Maarjamõisa haiglas uuringutel seoses mu probleemidega. Jah ma sain vastused enda probleemile ja sain ka ravi peale, kuid ma ei pea seda mõttekaks siin kajastada. See pole minu arvates hetkel õige tegu. Aga ma ütlen, et need uuringud oli minu jaokjs nii piinarikkad, et anna olla. A ma olen vähemalt elus, vaevu aga elus. Lihtsalt kui kellelgil peaks kunagi olema ees tema jaoks väga hirmutavad uuringud siis minu soovitus on, et motiveeri end selleks uuringuks millegagi..et nt kui see läbi on siis saad sa süüa või muud sellist, mis sind motiveeriks vastu pidama. Alla ära anna mingil juhul!
Nüüd pisut muust juttu. Nimelt ma täna proovisin kohvi juua meega, sest no, kes ei tahaks olla tänapäeval tervislikum, eksole? Sojapiima hakkasin umbes 2- nädalat tagasi kohvi peale kasutama. Algul oli see sojapiim väga ebameeldiva maitsega minu jaoks, kuid sellega on võimalik ära harjuda küll. Ma harjusin sellega pärast paari hommikut, kui olin joonud seda paar hommikut kohviga.
Kui esimesel hommikul seda proovisin puhtalt, et mis maitsega ta puhtalt on siis ütlen, et see mulle puhtalt küll peale ei lähe aga kohvi peale pannes seda, siis kärab küll.
Mu ema hirmutas esimesel proovimisel ära selle piimaga ehk ta maitses seda ning kostis, et : See maitseb nagu põhimõtteliselt puhas lehmapiim..Ja mis siis juhtus? Kuna ma ei joo üldse puhast lehmapiima siis muutus see sojapiim minu jaoks koheselt jälestavaks ja mitte joodavaks..Küll aga ma paar päeva hiljem hakkasin seda uuesti jooma, paar päeva ja täitsa hea nohh! Kindlasti soovitan tervislikumale toidule üle minna.

Aga nüüd pisikese palve juurde. Nimelt Ma tahaks nii nii nii väga midagi uut katsetada toidu tegemisel aga mida teha? Tahaks midagi maitsvat, reaalselt toitvat teha, millega saab 5-liikmelise pere ära toita. :D Pange oma lemmikuimad retseptid kirja, mida ka kohe kindlasti teistele soovitaksite! :D
Ja kui mõni retsept hakkab reaalselt meeldima nii mulle kui ka mu perele siis kindlasti kirjutan ka selle märkmikusse üles, kui muidugi see lubatud on, eks. :D

A mis te teinud olete? Nüüd retsepte sheerima! :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar