esmaspäev, 1. jaanuar 2018

Õnnestumisterohket ja head uut aastat!

Tere uut aastat! :) Ma veetsin perega 31.-se Viljandis, sugulaste juures. Hommikul, kui ema äratama tuli siis ärkasin ma nii, et mul valutas jubedalt pea ning pulss oli räme ning ma ütlesin, et ma jään koju, sest no jumala halb on olla ju. Ema oli mega kurb ja tuju oli minu poolt st rikutud..Et noh pidime ju kõik koos minema aga nüüd siis juhtus nii..Mul oli mega kahju, et ema tuju suutsin rikkuda. Kui asjad koos siis nad läksid , mina jäin koju. Magasin paar tundi, et äkki hakkab parem.
Ärkasin siis oli ikka õrn peavalu aga võtsin end kokku ja käisin pesus, tegoin korda end. Siis helistasin emale ja küsisin, et kas ma rongiga võin tulla ja teiega ühineda. Tal oli tuju st palju parem, ja ütles, et ,,Võta hea tuju kaasa! ''. Seda ma tegin, panin asjad kokku ja läksin rongile. Enne rongile minekut tahtsin poest läbi käia, et midagi rongi kaasa osta aga kuradi närvi ajavad need vanad inimesed..Läksin kassasse mul oli alla kümne minti rongini..ja too viivitas oma münte otsides..Ma olin nii kuri. Aga õnneks minu kiire tegutsemine aitasid mul rongile jõuda. :)
Jõudsin kohale ning kõik olid rõõmsad. Mõne hetke pärast sõime, väiksed shampad ja viskid(vanaemad tarbisid), palju juttu ja nalja. Super ju. Kell liikus ja oli aeg minna ilutulestikku vaatama aga selleks ajaks oli mul jube väss peal, et ütlesin,et jätan see aasta vahele, ei tule teiega,külm oli ka.
Aga ema sõnul oli see mega olnud, mis õhku lasti, et üliilus oli. Ja siis kui ta sest rääkis..Hakkasid mul räiged süümekad, et ma enda tagumenti nendega kaasa ei vedanud. Nii kahju, et ei läinud. :(
Aga ma lohutan end sellega, et järgmine aasta on tulekul, siis saab minna kindlasti!
Viljandi ilutulestik kestis 8min, Viljandi oli ilutulestiku laskmise pealt teisel kohal.Kas ma olin ainuke või saan end lohutada, et keegi peale minu oli veel kodus? :D 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar