esmaspäev, 19. veebruar 2018

Krõbedad hinnad - riieteta!

Hola! Teate mis? Istun praegu bussis teel Tartust koju ja..mõtlen siin kägaras omaette kurvalt. Mõtlen, et miks, kurja, see Eesti riik nii vähe raha maksab üldiselt inimestele.. See rahateema on meie peres alati olnud väga hell teema, sest meie sissetulek pole just kõrge, pigem selline kesmine või isegi pisut alla selle.. Jah, me taotleme küll vallast toetusi aga.. Mis kasu sellest on?! Mis kasu sellest on, kui iga kuu rahapäevast- rahapäevani vaevu  välja veame?! Oleks minu teha, koguks raha ja koliks kuskile, kus on  paremad tingimused oma riigi rahvale ja kus riik ikka hoolib oma rahvast mitte võõrrahvast, mis siia riiki sisse tassitakse..ja keda poputatakse aga oma rahvas vaadaku, kuis ise hakkama saab! Häbematu lihtsalt. Väga kurvaks teeb selline riik..
Millest ma tegelikult rääkida tahtsin on see, et täna Tartus Rademari kiigates vaatasin suusariietekomplekti..Aga kuna sissetulekut peaaegu, et polegi millegi kallima aga vajaliku  lubamiseks suis pean terve talve külmetama.. Sest ei ole võimalust endale normaalset suusariietekomplekti lubada.. Niii kurb! Niii soovin endalegi ju sellist ilusat roosat vs roosa ja sinisega mingisugust nummit  komplekti (püksid,jope).
Pisike küsimus ka teile lugejad! Ehk keegi on näinud, kas keegi müüb nunnut komplekti normaalse hinnaga (ca 50-60eurtsi) või tea poodi, kust saab  sellise hinnaga? Kuigi nooh lootust väga selleks pole, et kuskilt normist poest saada. Hinnad on jubedad ja toovad pisara silma! Oeh..Saaks need koolid juba lõpetatud ja ise tööd tegema! Läheks midagigi siis kergemaks.
Pildi panen hiljem kodust, et tekiks visioon mu soovist. Praegu ei saa telefoniga  pilti panna, kahjuks.
Vabandan võõra pildi kasutamise pärast. :) 

6 kommentaari:

 1. Mina olen ostnud KÕIK suusariiete komplektid (püksid, joped) Humanast. Küll mitte üks ja sama komplekt aga nt mustad püksid, kollane jope - Icepeak kõik. Uueväärsed. Ja kannand siiani (püksid ostetud 2 aastat tagasi) Jope sain sügisel. Kõik kokku 10 eurot :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tartus on sellist poodi? Kus? :)

   Kustuta
 2. Ma tean, et sa oled väga noor jne, aga neiu, Su maailmavaade on natuke vale. KEEGI ei tee Su eest edaspidi asju ära, keegi (eriti mitte riik!) ei MAKSA Sulle midagi vastu saamata. Kui Su vanemad rohkem pingutaks, saaks teie pere ka rohkem endale lubada, võta sellest õppust, õpi koolis hoolega, omanda hea eriala, jne. Niisama ei saa paraku midagi :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. A kus sa tead, kui paljuks mu vanemad võimelised on, et tuled siin pingutusest rääkima?! :) Ja mul on küll maailmavaade olemas, see, et sina seda ei mõista, on sinu probleem.

   Kustuta
 3. Mina müün oma ülivähe kasutatud roosat suusakomplekti Teile sobivas hinnaklassis! Mis suuruses olete? Äkki sobiks? :) Tartus

  VastaKustuta
  Vastused
  1. L suuruses, suurem M läheks ka vb isegi. :) Palun kirjuta mulle gmaili.
   —> Kaisa.Laas01@gmail.com

   Kustuta