teisipäev, 6. veebruar 2018

#disappointed

Ma olen 2018 aasta jaanuarist saadik üritanud end kokku võtta aga no lihtsalt ma ei suuda seda teha. Miski nagu takistaks või hoiab mind tagasi, kui olen tahtnud mõttes välja trenni tegema minna aga no mingi blokk on ees. Ma for real ei saa ise ka aru, mis jama see nagu on?! No lihtsalt ei mõtle välja, mis jama see on. Ma olen püüdnud leida viise, kuidas end motiveerida aga ka nendest pole kasu olnud. Eelmine aasta enne suve sain end kuidagi ikka reele aga no nüüd on puhta pees see asi. Kui teid huvitab, kuidas ma end motiveerin, siis siin on mõned näited:


  • Vaatan erinevate inimeste pilte nende trenni outfitidest
  • Vaatan joogaga ja jõusaalis treenivate inimeste videoid
  • Neeed ülierinevad ja väga-väga värvilised ja värsked toidupildid on nagu ka inspiratsiooniks. 
  • Ja need motiveerivad tsitaadid. 
Ma usun, et neid motiveerivaid tegureid oin meie ümber veel aga no, mis MIND motiveeriks?!
Äkki oskab keegi midagi välja käia, et kuidas end lihtsalt välja trenni ajada, mis sest et mingi weird block kuskill mul takistuseks ees on? Ma olen nii disappointed  lihtsalt selle takistuse pärast, mis mu sees end peidab..Aga no lihtsalt ei tule pähe, mida endaga ette võtta. Mulle tundub, et olen juba stressis selle tõttu, et ei saa trenni teha aga ise nagu tahaks väga.
Arutasin emaga mõni päev tagasi, et tahan kuskile trenni minna aga no siin, kus ma elan ei ole trenne, mis huvi pakuksid..
Ja no need, mis on, nendega on omakorda mingi keiss noh. Yes, i even understand that I am sometimes impossible.
Türil on võimalus joogasse minna aga..Ma uurisin treenerilt ja enamus pidid seal mingid mutikesed olema. Ja mis te arvate, et ma tahan mingi mutikestega koos trennis käia? No väga ei tõmba, kui seal rohkem noort verd rühmas pole treenimas. Joogast veel nii palju, et see pidavat olema  KUNDALINI JOOGA. Oskab keegi seletada, mis selline joogastiil endast kujutab? Youtubes on videod aga tahaks paremat infi ikka inimestelt, kes on ise käinud sellises joogas vm.
 Teiseks valikuks on Paides taipoks..Sellega on see jama, et see on päris kulukas.. trennitasu + kuubussikaart, mis on 30 eurtsi.
Aga no eks vaatab, mis saab. Ma pean igatahes end kuidagigi kätte võtma, et oma sihid saavutada kehakaalu ja vormi suhtes.

Kas keegi oskaks öelda, millest see nö ,,blokk'' tuleneda võib? Kas kellelgi on/on olnud sellist jama? Kuidas sellest probleemist väljusite? 


Üks motiveeriv pilt kah. Eelkõige enda jaoks aga võib-olla motiveerib see ka kedagi teie seast. :)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar