esmaspäev, 19. veebruar 2018

#EBA2018

Mida asja nagu!? :O 70 päeva regamise lõpuni ja ma veeeeeeeeel alles seedin seda värki, et kas osaleda or not? Nagu mida, mida, mida asja, kus sel ajal nii kiire on?! :O :O No ma ei või! Ma sisimas tunnen pisikest soovi seal osaleda..AGA, aga mul pole oma fb-ki blogi lehtegi. Rääkimata mulle endale sobilikust kujundusest blogis..Ma olen nii tumm-tumm ise, et ei jaga arvutisüsteemidest midagi oma vähese inglise keele taseme tõttu ja, ja , ja noh lihtsalt mu pea ei võta selliseid asju väga..Kuigi tahaks ju! Olen nii-nii palju proovinud aga alati, kas rikun miksit hullemaks või keeran üldse pekki blogi..Üksvahe oli see blogi mul katki ja blogi avades, sain igal korral ,,silmavähi'', kui aus olla..aga siis ikka kuidagi sain selle normaalseks tagasi tüki aja putitamise ja nuputamise ja proovisime peale. Huhh, millline kergendus see tol hetkel oli..Ja sellest ajast mu blogi on selline nagu ta on. Minu arust lihtne ja tavaline, aga mina muudaks seda veelgi, kui ma vaid oskaks. Ja no siis on üks jube suur probleem veel. MA EI TEA AGA MA VIST KARDAN INIMESI...:D Ma ei julgenud isegi siin Türil trenni minna, sest noh äkki keegi passib peale või ma ei tea, mida kõike veel. Emale seda mainides, vajus tal suu ammuli ja muudkui imestas, et on mind titest saati igale poole rahvasmassi kaasa vedanud ja igasugustele üritustele ja mis tagajärg on? Kardan ÜMBRUSKONDA. It's weird. Ise ka imestan. Aga jah-jah, pean nüüd see nädal endale selgeks tegema, mida ma siis ikkagi tahan. Sest no see EBA-l osalemine on kah üks suur ettevõtmine ikkagi ju. Inimestelt jälgimiste/likede välja pigistamine ja kõik see vaev..Oeh, ma kohe ei teagi nüüd!
Ja ma pole mitte midagi neist veel teinudki, ei ühtki fb-ki blogi lehte, ei normaalset blogikujundust ja ei kindlat otsust, mida teha. :)

Mida arvate teie asjast, lugejad? :D TEIE TAGASISIDE ON ÄÄÄÄÄÄÄRETULT OLULINE! Enivei, palun andke teada, mida teie arvate sellest, et ma EBA-l osaleksin? :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar