pühapäev, 25. veebruar 2018

Millised olete teie, kui te koristate ja millised on teie harjumused? :D

Tsau-tsau. Räägin pisut siis oma koristamise harjumustest ja sellest, milline olen mina, kui ma koristan. :D Ma siin blogipostituste grupis ikka vaatan ja imestan kogu aeg, et milliseid korralike inimesi seal leidub. Sellised, kes ikka tihedalt koristavad ning ei salli kübetki tolmu riiulil. :D Teate, ma nii kadestan teid, et te nii tublid olete ning, et teil sellised harjumused iseenesest võtta on. :D Noh, ma siin selline ,,õige pisut'' laisem koristaja või nii. :D Ma nii koristan nädalavahetustel, vahest ka nädala sees, kui see koristamisetuhin sisse tuleb. Minu jaoks kogu aeg see koristamine üks suur ettevõtmine aga, kui asja kätte võtan, teen ka selle ära. Täna tuli selline tuhin sisse, et lausa higi voolas möölda laupa alla. :D Vähemalt on nüüd puhas, värske ja max-mõnna olla ju! :) Tahaks ära mainida selle, et kui mina koristan ja keegi segama tuleb, siis saaab minult see inimene sihukese kiire lause nagu : ,, Ära sega mind. See ajab närvi mind, kui keegi mind segab! Ma teen kõik ise! Ma saan ise hakkama!''. Täna just ema  tuli ja tahtis ka toimetada aga ma ei lasknud ja aru oli saada, et talle see ei meeldinud aga no, mis sa teed, kui ma juba sellline isekas olen, eks. :D Ikka ise ja ikka ise! :D Selline komme või käitumine tulebki tegelikult ema geenidest, sest ega ta ise ka ei lase end segada, kui koristab. Peksab nö kõik kodust välja selleks ajaks jalutama, kui koristama hakkab. Nii ka mina. Ütle veel, et käbi ei kuku kännust kaugele, eksole. Tänagi ajasin pisemad välja, et rahus, hea muusika saatel, koristada. :D :)
Kusjuures süüa tehes on sama keiss, ma lihtsalt ei lase aidata, sest mulle meeldib ise toimetada. :) Ilusat pühapäeva õhtu jätku! :)

Milline oled Sina koristamise ajal/ toidu valmistamise juures? :D Millised on Sinu harjumused koristamisel? Koristad tihti või oled samasugune ,,õige pisut laisk'' ja koristad nädalavahetuseti? :) 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar