neljapäev, 8. veebruar 2018

See imeilus ilm ja hõrgud vastlakad! :)

Tsau! No mis te ise arvate, et ka meie pere jääb välja sellest vastalaeelsest trallist vastlakuklite söömisel? Ei jää! Ka meie ootamatult tellisime vastlakaid varem, kui vastlapäeval. Ema oli näinud kuskil müügigrupis postitust, kus pakkus armas Kadi,  100% isetehtud vastlakukleid. Kas siis moosiga või tavalisi. Ema vaatas, et hind oli hea ja tundusid tõepoolest isuäratavad olevat. Ega siis midagi muud polnudki, kui kirjutasime müüjale ja täna toodi ära! Ega me kaua ei oodanudki. Ema jõudis tuppa ja no kohe hakkasime maiustama, sest ajasid ikka ila tilkuma küll ju! Kaua me ikka ootame, eks. Enne esimest ampsu tegin ka mõned pildid, et Kadi Nurmiku väikest OÜ-d promoda.
Tema faceboki lehe lingi panen ka siia, et kui kellelgil ka soov tellida tuleb, siis on kohe siit võtta :
 https://www.facebook.com/toidutuba1 .
Vatslakuklid olid megaaad! Nende tekstuur oli ilus ja püsiv. Maitse oli no niii hea, et annab olla! Poest ja mujalt nii häid pole ma veel saanud pärast seda, kui säilitusaineid sisse toitudele hakati toppima. Ise tehtud on hoopis midagi muud poe omadega võrreldes, ausalt.
See vahukoor tundus olevat suhteliselt rammus aga mina ütleks, et nii peabki olema. Vanasti oli ka vahukoor rammus. Vahukoor sulas veel lisaks suus, nii maitsev! Ma nii-nii kiidan Kadi, kes paneb oma aja ja armastuse oma töösse ja võlub sellega inimesi, lisaks annab maitsevaid maitseelamusi palju.
MINA ei kahetse, et tellisin! Mine ja tellli sina ka ja ma võin kasvõi kihla vedada, et te ei kahetse. :)

Ja ega kasski ilma jäänud. Või no pigem oli nii, et kass lausa kargas kuklisse, et kah seda saada. Isegi tema käitumist järgides, saan väita, et need olid väga hõrgud! Kiidan. :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar