kolmapäev, 28. veebruar 2018

See kaldub olema eesmärk aga mitte lubadus..:D ;)

No youki pihviid. :D Aeg on rääkida ühest suurimast eesmärgist, mida ma nüüd terve selle aasta vältel täita proovin. :) Nimelt mul on sisimas selline suur soov, milleks on tahe osaleda nii paljudel tuntumatel jooksudel, kui vähegi võimalik. :D Seoses sellega avasin jooksudekalendri ja hakkasin ennist siin neid kuupäevi stalkima. Hinnad on praegu täitsa vastuvõetavad veel Märtsi kuu lõpuni. Sealt aga edasi on need ahhetama veits panevad, aga usun, et see oleks ka siis üle elatav kuna sooooovi ja tahet ei takista miski ju. :D Mina arvan nii vähemalt. Ega mind miski tagasi ei hoia, kui midagi väga saavutada tahan. Lähen kasvõi läbi tule ning vee aga ma SAAAAVUTAN selle! Niiiiet bvsjooo, ma pean nendele jooksudele minema ja nii ongi. :D
Kalendrist uurides on esimene jooks, kuhu jõuda tahaks PÄRNU LUITEJOOKS. Selle distants on 8,3km , mis tekitab minus tunde, et jooksen kopsud seest välja, kui sinna lähen..Anyway, ma siiski nii-nii tahan end proovile panna. Ja kuna see on pisut pikk maa minule, kui mitte aktiivsele trennitajale siis mõtlen, et selleks tuleb teha kindlasti eeltööd. Seega hakkan vaikselt mõtlema sellele, et peab end kasvõi natukesekski välja jooksma ajama, et sellel jooksul mitte end ,,segi'' joosta.
Järgnev jooks, kuhu kindlasti läheks on SUURJOOKS ÜMBER VILJANDI JÄRVE, mille distants on ümardatult 12km. :)
Kolmas on kindlasti TALLINKI MAIJOOKS, elagu naised. :D Distants on kindlasti läbitav. :D Mis see viis kilti ära siis ole. :D Vabalt!
Neljas, kus tahan kindlasti minna on SAAREMAA KOLME PÄEVA JOOOKS! Vägev plaan, eks.
Iseasi on ainult see, et kui paljudele ma neist jõuan. Aga kuna see on suuuuur soov sisimas siis liigitan selle plaani eesmärkide hulka..Läbin nii palju, kui jaksan. :) Mulle meeeeldib end proooooovile pannna, inimeeesed!

Kas keeegi veel püüab järgida plaani, et läbida nii palju jookse, kui saaab sel aastal? :D 
Kes veel end pidevalt proovile paneb? Milles proovile end panete? Jagaga veel ideid, milles end proovile panna! :) 

PEACE! 
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar