reede, 6. aprill 2018

Olen õnnnnelikem maamunal!

Mina siin mõtlen ja mõtlen mitmendat päeva, et võiks millestki blogisse sissekande teha. No ja nii mõtlen ma praegugi siin läpaka taga. :D On kirjutada küll, alustada ei oska kuskilt. See alustamine on vahel nii raske. See on ka kusjuures kirjandite kirjutamisel mul niiviisi. Alustada on raske, aga kui alguse tehtud saan, siis läheb libedalt. :D Ja hinded on olnud isegi üllatavalt head alati. :)
Praegu siin püüan midagi välja pigistada oma ajurakkudest, et no  kuidas ometi see algus lahti teha. :D Tavaliselt muusika taustaks, siis hakkab mõte voolama aga no praegu on mingi jama. :D

Kas Teil on ka mingi hobi või asi saanud noorena nii südamelähedaseks, et  ilma selleta ei saa ning leiad selle hobi mõne aasta möödudes uuesti? :D Mul küll on nii! Ja ma olen nii õnnejunnis sõna otseses mõttes lihtsalt! :) Olin pisike, kui ema pani mind rahvatantsurühma ja nii ma sinna läksingi.
Tantsisin selles rühmas 4,5 aastat, siis lõpetas see tantsurühm oma tegevuse. Vahet on sellest päris mitu -mitu aastat ja nüüd üle poole aasta hakkasin ma rahvatantsudest ja tantsimisest ilgelt puudust tundma. Esmalt uurisin, et kas koolis tegutsevasse tantsurühma saaksin..Kahjuks polnud kohta ja oleksin pidanud endale ise paarilise leidma koolist aga teadsin, et see poleks õnnestunud. Nii ma siis paar nädalat mossasin ja olin pettunud, et tahad endale südamelähedaseks jäänud hobiga tegeleda aga lihtsalt pole võimalust. Aga jumal vist võttis mind kuulda ja andis mulle selle võimaluse. Nägin mina oma eelmist rahvatantsu õpetajat poes ja kohe võtsin võimalusest kinni ja läksin küsima, et kas oleks võimalik nende vanemasse rühma tulla, sest see noorem rühm lõpetas tegutsemise omal ajal. Ja nagu naksti, samal õhtul juba oli trenn. Vedasin end kohale, vastuvõtt oli parim! <3 Ei kahetse seda otsust. OLEEN ÕNNNNNNNEJUNNNNNIS LIHTSALT!
Ma tahtsingi lihtsalt enda emotsioonidest rääkida. Ja olen jõudnud järeldusele, et asi/hobi, mis on saanud südamelähedaseks pisikesest peale, siis ega ilma selleta ei saa. Ikka ja jälle leiad selle hobi ja tegeled sellega. :)


Mis on selleks südamelähedaseks hobiks sinul? 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar